Markar ESAYAN KİŞİSEL WEB SİTESİ

11Nis/150

Hep Birlikte Yeni Türkiye

Uzun bir yürüyüşün çok kritik bir evresine girdik. 12 yıllık AK Parti hükümetlerimiz döneminde bir çok engellemeleri, olağanüstülükleri, darbe denemelerini, suikastları, kapatma davalarını, önce askeri, sonra paralel vesayet girişimlerini aşarak Yeni Türkiye'nin kıyısına kadar geldik. Adeta bir yol temizliği yaptık. Dilekolay, yüzyıllık kendi yurdumuzda gurbete çıkmış olma kadersizliğinin sonuna vardık.

Bu yolda İskilipli Atıf Hocaları, Menderesleri, Özalları ve sayısız isimsiz kahramanı daha vesayete kurban verdik. Bu dava hepimizin davasıdır. Bu bizim irademizin, haysiyetimizin davasıdır. Son 12 yıllık kazanımların taçlanabilmesi için 7 Haziran'da sandıkları patlatmanın, ilk halk anayasamızı yapmanın ve vesayeti tümüyle tasfiye edecek yönetim sistemimizi değiştirmenin sorumluluğu ile yüz yüzeyiz.

PKK'sından, paraleline, DHKP-C'sinden üst aklına Yeni Türkiye'nin doğuşunu engellemek için beş benzemezlerin kurduğu karanlık ittifaklar ortada. Bu öyle bir ittifak ki, Türkiye'nin vesayet ipini kaptırmamak için her türlü çılgınlığı göze almış durumdalar. Gezi'de, 17/25 Aralık Darbe girişiminde, 6-8 Ekim'de 52 yurttaşın linç edilmesinde ve nihayet Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesinde zaten denedikleri bu oldu. Tıpkı 1960 ve 1980 darbeleri öncesinde denedikleri gibi.

İçsavaş, terör, korku, istikrarsızlık, ekonomik kriz...

Çünkü tek amaç, ilk halk anayasası ve başkanlık sistemi ile halk iktidarının kurumsallaşmasını, kalıcı sistem haline gelmesini önlemektir. Bunun son şans olduğunu, 2015 Meclis'inde AK Parti'nin gücünün zayıflatılmasıyla eski Türkiye'ye dönüş için sert bir fren yapılabileceğini bilmekteler.

DHKP-C, Paralel yapı, PKK, denemeyecekleri yol, giremeyecekleri kılıf ve ittifak yok. Sizi kandırabileceklerini düşünüyorlar. Çünkü sizi hor görüyorlar. Düşüncelerinizle, algılarınızla medya operasyonları, suni projelerle çelebileceklerini zannediyorlar. Dün de böyleydi, bugün de böyle.

Sevgili vatandaşlarımız, bu seçimlerin hayatiyeti, son 12 yılın kazanımlarını korumak adına geçmiş seçimlerden çok daha kritiktir. 7 Haziran'da katılım oranlarını çok yüksek tutarak, ev ev dolaşarak, bu seçimin hayatiyetini anlatacak, kurucu Meclis'imizin onayını halkımızdan alacağız. Bu tarihi seçimde ben de İstanbul 2. Bölge'den 12. sıra milletvekili adayıyım. Şahıslar değil, hareket önemlidir. Ben bu seçimlerde sizleri kendiniz ve çocuklarınız için partinize bir kez daha sahip çıkmaya davet ediyorum.

7 Haziran seçimleri ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olsun, Yeni Türkiye'nin doğuşu kutlu olsun. 10.04.2015

MARKAR ESAYAN

AK PARTİ İSTANBUL 2. BÖLGE 12. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI

Bu yazıyı beğendiyseniz Paylaşın!

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Kategori: GENEL Yorum gönder.
Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.